Nowości Kosmetyczne

Vichy Dercos Neogenic, czyli coś na porost włosów

Każdy z nas chciałby mieć zdrowe, gęste i piękne włosy. Ale co z tymi, których Matka Natura nie obdarzyła bujną fryzurą? Marka Vichy zna rozwiązanie. Jest to kuracja stymulująca wzrost nowych włosów, Dercos Neogenic. Przekonaj się, czy ten kosmetyk rzeczywiście ci pomoże.

W produkcie Vichy znajduje się specjalny składnik, który aktywuje wzrost włosów. Cebulki zostają pobudzone i od razu wchodzą w fazę aktywności. Żadna komórka, z której wyrastają nowe cebulki, nie pozostaje w uśpieniu. Dzięki temu włosy zyskują długość, objętość i gęstość. W ciągu trzech miesięcy na głowie wyrasta prawie 2 tysiące nowych włosków. Dercos Neogenic polecany jest w szczególności osobom borykającym się z problemem łysienia, a także tym, którzy zmagali się z ciężkimi chorobami. Przeszedł pozytywnie badania dermatologiczne. Jest w pełni bezpieczny nawet dla osób z wrażliwą skórą głowy.

W opakowaniu produktu marki Vichy znajdziemy kilkadziesiąt ampułek oraz masażer. Kosmetyk ma przyjemny zapach oraz lekką formułę. Nie skleja włosów i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze głowy. Aplikacja jest naprawdę przyjemna i bardzo łatwa. Masażer ma metalową końcówkę, która dodatkowo chłodzi skórę i poprawia cyrkulację krwi. Dercos Neogenic ułatwia stylizację włosów, jest hipoalergiczny, nie zawiera parabenów. Już na początku kuracji widać poprawę kondycji włosów. Po 9 tygodniach stosowania preparatu fryzura staje się ładniejsza i bujna. Włosy są gęstsze i mocniejsze.

Jak stosować kurację stymulującą porost włosów od Vichy? Jedną ampułkę nakłada się na suche lub wilgotne włosy, rano lub wieczorem. Podczas masażu skóry głowy kosmetyk szybciej wchłania się i pozytywnie oddziałuje i na włosy i na mikrokrążenie. Do wyboru mamy opakowanie z 14 ampułkami po 6 ml każda lub z 28 ampułkami po 6 ml każda. Dostosuj kurację do swoich potrzeb. I ciesz się nową fryzurą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *