Porady

Sposoby na pełne, zmysłowe wargi. Na czym polegają popularne zabiegi estetyczne na usta?

Pełne, zmysłowe usta są istotnym elementem kobiecej twarzy, który stanowi o jej atrakcyjności. Niestety, z wiekiem tracą objętość i kolor, a skóra wokół nich staje się wiotka i poprzecinana zmarszczkami. Najskuteczniejszym sposobem na zatrzymanie procesu starzenia w tych okolicach są zabiegi estetyczne na usta. Na czym polega zabieg Juvéderm ULTRA Smile, Intraceuticals i Infini oraz jakie dają efekty?

Na czym polega zabieg Juvéderm ULTRA Smile?

Juvéderm ULTRA Smile to delikatny wypełniacz, który jest stosowany w celu korygowania, modelowania i odmładzania ust. Ma jedwabistą strukturę i formę homogenicznego, plastycznego żelu. W zastrzyku łatwo przepływa do wypełnianych miejsc i nadaje ustom naturalny wygląd.

Przed zabiegiem wargi pacjenta są znieczulane maścią, dzięki czemu pacjent odczuwa jedynie drobne ukłucia w chwili aplikowania wypełniacza. Przez kilka dni po zabiegu należy spożywać duże ilości płynów, ponieważ wypełniacz chłonie wodę z tkanek. Zabieg Juvéderm ULTRA Smile trwa około 20 minut, a dodatkowe 40 należy poświęcić na znieczulenie.

Zabieg Juvéderm ULTRA Smile ‒ efekty

Zabieg Juvéderm ULTRA Smile redukuje zmarszczki w okolicach ust oraz sprawia, że wargi są pełne, a ich kąciki podniesione.

Na czym polega zabieg Intraceuticals?

Intraceuticals polega na podawaniu czystego tlenu hiperbarycznego pod ciśnieniem i pod odpowiednim kątem oraz z określonej odległości. W efekcie na skórze powstaje próżnia, która zasysa rozpylone wcześniej serum, na przykład wypełniające zmarszczki mimiczne.

Zabieg Intraceuticals jest bardzo przyjemny, wręcz relaksujący. Pacjent odczuwa chłodny powiew i łaskotanie na wargach. Trwa około 75 minut.

Zabieg Intraceuticals ‒ efekty

Zabieg Intraceuticals zwiększa gęstość i objętość skóry, która staje się świeża i idealnie gładka.

Na czym polega zabieg Infini?

Infini to termolifting frakcyjny, czyli metoda zagęszczania i ujędrniania skóry. Polega na mikronakłuwaniu i kontrolowanym podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania dają początek procesowi odnowy włókien kolagenowych.

Bezpośrednio po zabiegu na ustach pojawiają się czerwone ślady, które wracają do swojego pierwotnego stanu już kilku godzinach. Łuszczenie skóry jest minimalne. Zabieg Infini trwa około 15 minut.

Zabieg Infini ‒ efekty

Już pojedynczy zabieg Infini zmniejsza widoczność zmarszczek wokół ust oraz ujędrnia i rozjaśnia skórę. Z kolei po kilku miesiącach od zabiegu tak zwane zmarszczki palacza zostają wygładzone, a skóra dolnych partii twarzy wyraźnie się ujędrnia. Efekty zabiegu Infini utrzymują się bardzo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *