Nowości Kosmetyczne

Dobre serum do twarzy z kwasem hialuronowym – Nanoil stawia na efekty!

Kwas hialuronowy to temat rzeka… z resztą z wodą ma wiele wspólnego, ponieważ jak żadna inna substancja wychwytuje cząstki H2O i utrzymuje je w skórze. To dzięki niemu cera jest jędrna, elastyczna i doskonale nawodniona. Kwas hialuronowy ma kilka form, dlatego jeśli nie chcesz, by jego zakup okazał się fiaskiem – zaufaj najlepszemu serum do twarzy. Nanoil wydało kwas hialuronowy o doskonałej formie i działaniu.

Kwas hialuronowy – działanie; czego się spodziewać?

Kwas hialuronowy to nie tylko “fajny” kosmetyk nawilżający, Jest to niezbędny składnik młodej, pięknej skóry. Zawiera się w naszym organizmie, jest składnikiem niemal wszystkich tkanek, występuje masowo w organizmach żywych.

Kwas hialuronowy jest jak elastyczne spoiwo, które dba o jakość, kondycję i sprężystość skóry. Ponieważ dodatkowo przyczynia się do syntezy kolagenu – uważa się, ze aktywnie wspiera młodość skóry. Ponadto zapobiega TEWL, czyli utracie wody przez naskórek, a regularnie stosowany spłyca zmarszczki. Czy to nie wystarczające powody, dla których warto stosować kwas hialuronowy?

Jaki kwas hialuronowy wybrać?

Najlepszy. Czyli ten, który ma zdolność penetracji naskórka i docierania do głębszych warstw skóry. Takie możliwości ma kosmetyk, który spełnia dwa warunki:

  1. Jest w formie lekkiego, chłonnego serum
  2. Zawiera 100% kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej

Serum do twarzy Nanoil kwas hialuronowy

To właśnie serum na miarę Twoich potrzeb. Jedyne, jakie w pełni sprawdzi się w pielęgnacji i nawilżeniu skóry. Odpowiada cerze w każdym wieku i doskonale pielęgnuje. Wnika w głębsze warstwy skóry, a jego komponenty usprawniają i wspomagają pracę kwasu hialuronowego. Jest to czysty kwas hialuronowy o doskonałym stężeniu. Nanoil to duża pojemność, doskonała wydajność i świetne działanie. Kwas hialuronowy w formie serum do twarzy działa lepiej niż krem czy maseczka, ponieważ dociera głębiej, wiec skuteczniej pielęgnuje, regeneruje i nawilża. Prawdziwy eliksir młodości!

Serum do twarzy Nanoil kwas hialuronowy – opinie

Serum Nanoil to najbardziej chwalony kwas hialuronowy w sieci; efekty potwierdzają, że bez wątpienia jest najlepszy i doskonale ożywia i regeneruje skórę, dbając o jej nawilżenie, wzmocnienie, elastyczność i doskonałą formę przez cały dzień.

nanoil kwas hialuronowy serum do twarzy

Serum do twarzy Nanoil kwas hialuronowy – sposób użycia

Stosuj serum do twarzy Nanoil dwa razy dziennie. Ponieważ kwas hialuronowy lubi wilgoć, możesz nakładać je na lekko zwilżoną tonikiem lub hydrolatem skórę.

Wmasuje serum, delikatnie, opuszkami palców i pozostaw je do całkowitego wchłonięcia. Możesz też wymieszać kwas hialuronowy z odrobiną:

  • wody
  • hydrolatu
  • toniku
  • olejku
  • innym serum z serii Nanoil

W ten sposób stworzysz pielęgnacyjny koktajl, który tak bardzo pokocha Twoja cera!

Kilka kropli serum możesz też dodać do dowolnego ulubionego  kosmetyku (także do kremu pod oczy), wzbogacając tym samym jego właściwości, działanie, efektywnosć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *