Pielęgnacja

Serum do twarzy z witaminą C Nanoil – najlepszy sposób na piękną cerę!

Jeśli szukasz czegoś, co natychmiast poprawi wygląd cery i szybko rozprawi się ze zmarszczkami, zaufaj sile witaminy C. To doskonały sposób na cofnięcie zegara biologicznego – witamina C spłyca istniejące zmarszczki, zapobiega utracie elastyczności skóry i chroni przed fotostarzeniem – najszybciej postarzającym skórę czynnikiem zewnętrznym. Dobry kosmetyk z dawką stabilnej witaminą C to sposób na idealną, młodzieńczą skórę. Nanoil Vit. C Face serum sprawi, że twoja cera odzyska witalność i piękny koloryt. Poznaj serum do twarzy Nanoil – najchętniej wybierane przez kobiety 

Witamina C w kosmetykach – działnie na skórę 

Dlaczego witamina C jest tak cenionym składnikiem kosmetycznym? Okazuje się, zż jako jedna z nielicznych potrafi tak kompleksowo zadbać o skórę: ujednolica koloryt, rozjaśnia przebarwienia, spłyca zmarszczki, chroni cerę przed fotostarzeniem, a nawet wspiera w walce z trądzikiem i kruchymi naczynkami krwionośnymi. Stosuj ją regularnie, a szybko zobaczysz, jak pełna energii, wypoczęta i piękna staje się twoja cera! Witamina C to koktajl młodości dla skóry w każdym wieku i kazdego rodzaju.

Dobra i stabilna witamina C

Nie każda forma witaminy C w kosmetykach jest skuteczna! Nawet kwas L-askorbinowy, czyli czysta witamina C nie ejst tak skuteczna, jak myślisz: rozpada się, zanim dotrze wgłąb skóry. Dziś naukowcom  udało się już stworzyć najlepszą, stabilną formę witaminy C, która daje doskonałe efekty w pielęgnacji. jest to 3-0 etylowy kwas L-askorbinowy, czyli ustabilizowana czysta forma witaminy C. jest to obecnie najlepsza jej forma na rynku!

Serum do twarzy z witaminą C Nanoil – fakty 

POJEMNOŚĆ– 50 ml

CENA – konkurencyjna, bardzo korzystna w stosunku do jakosci i dużej pojemności

PRZEZNACZENIE –do skóry 25+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ i więcej.

POSTAĆ – lekka i przyjemna formuła, mleczna i wodnista, bez ciężkich olejów, nieżelowa, nie roluje się na skórze, doskonale się wchłania, bez uczucia lepkości.

Serum do twarzy z witaminą C Nanoil – skład 

Sekretem skuteczności serum do twarzy Nanoil jest jego skład: krótki i precyzyjny, z dwoma kluczowymi składnikami pielęgnacyjnymi. Wybierając serum Nanoil masz pewność, że nic nie zakłóca działania cennej witaminy. Za pielęgnację odpowiedzialne są:

  • 3-0 etylowany kwas L-askorbinowy –  najstabilniejsza forma witaminy C na rynku. działa szybko i jest skuteczna w pielęgnacji. Ujednolica cerę, poprawia koloryt skóry i spłyca zmarszczki. Zapobiega fortostarzeniu i wspiera syntezę kolagenu, czyli opóźnia starzenie. Ta forma witaminy C sprawia, ze serum do twarzy Nanoil  może być stosowane także przez osoby o wrażliwej skórze.
  • Wyciąg z korzenia punarnava – silny antyoksydant, chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, poprawia jej koloryt i dba o poziom melaniny w skórze, zapobiegając powstawaniu przebarwień i plam pigmentacyjnych.

Serum do twarzy z witaminą C Nanoil – działanie i efekty 

Serum Nanoil szybko przynosi poprawę wyglądu cery. Skóra jest wypoczęta i pełna witalności. Widać wyraźnie, że:

  • skóra jest  nawilżona, gładka, miła w dotyku,
  • pełna blasku, bez śladu zmęczenia,
  • bardziej sprężysta, bez amarszczek,
  • bez  przebarwień, o ujednoliconym kolorycie.

Więcej informacji na temat serum z witaminą C Nanoil: www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *