Otul włosy mgłą piękna. Innowacyjna mgiełka olejkowa Garnier Fructis

mgielka-olejkowa-fructis.jpg

Możemy już nabyć szampon w sprayu (tzw. „suchy szampon”), rajstopy w sprayu, kolorowe farbki do włosów w sprayu…drogie Panie (i Panowie), co powiecie na olejek w formie aerozolu? Nasza recenzja rozwieje osnute mgłą tajemnicy fakty na temat olejowej mgiełki Fructis.

Firma Garnier uzupełniła swoją serię do włosów Fructis o innowacyjny kosmetyk. Jest nim mgiełka do olejowania włosów zamknięta w atomizerze i przypominająca swoim wyglądem (i zastosowaniem) lakier do włosów. Producent tworząc takie dosyć nietypowe wydanie olejkowej mgiełki zapewnił, że aerozol pozwoli na delikatniejsze rozpylenie kosmetyku a jednocześnie samej mgiełce nadaje niezwykłe właściwości: jest ona sucha, więc nie zdarzy się nigdy, ze przeciąży Twoje włosy. Jest przy tym naprawdę delikatna niczym mgiełka więc bez problemu wnika do wnętrza włosa. Tam zaczyna dziać się magia: zwarte w mgiełce olejki (a jest ich aż trzy: z mango, moreli i migdałów) czują się wewnątrz włosa jak u siebie. Wprowadzają się tam i robią generalne porządki odżywiając i nawilżając a nawet regenerując włosy. Zadbają też, aby wszystkie procesy wewnątrz komórek włosa przebiegały sprawnie i nie zakłóciło ich nic groźnego z zewnątrz (suche lub mroźne powietrze, zanieczyszczenia środowiska, palące słońce, wyniszczające zabiegi).

Dzięki mgiełce olejkowej Garnier Fructis włosy stają się miękkie i sprężyste. Ładnie się układają, zyskują zdrowy blask. Od zaraz. Jednocześnie odżywiane wewnątrz i chronione zna zewnątrz włosy natychmiast zyskują na wyglądzie. Mgiełka jest bardzo wydajna- wystarczy delikatne, jednorazowe rozpylenia na włosach.

PLUSY:

  • bardzo lekka konsystencja, nie obciąża włosów;
  • natychmiastowe działanie;
  • bardzo innowacyjne, komfortowe użycie;
  • sucha, nie pozostawia lepkich, tłustych włosów;
  • użycie aż trzech dobroczynnych olejków;
  • wygładza, nawilża i rozświetla włosy.

MINUSY:

  • blogerki skarżą się niekiedy na intensywny „sztucznie owocowy” zapach preparatu, porównywany nawet do „łazienkowego odświeżacza”;
  • my do minusów zaliczamy alkohol w składzie preparatu (zajmuje drugie, wysokie miejsce na liście składników).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *