Makijaż

Nanobrow Lamination Kit – laminacja brwi nigdy nie była tak prosta!

Zależy Ci na efekcie laminacji brwi jak z salonu kosmetycznego, ale nie chcesz umawiać się na drogie zabiegi, które trzeba regularnie powtarzać? A co, jeśli dowiedziałabyś się, że sama możesz zostać profesjonalistką bez wychodzenia z domu? Samodzielna laminacja brwi jest dla Ciebie – wszystko dzięki Nanobrow Lamination Kit! Sięgnij po zestaw do laminacji brwi i pomyśl, co zrobisz za zaoszczędzone pieniądze!

Nanobrow Lamination Kit to profesjonalny zestaw do liftingu i laminacji brwi, który sprawi, że sama zadbasz o swoje włoski dokładnie tak, jak chcesz. Efekt będzie trwały, a Ty zyskasz pewność, że zawsze wyglądasz olśniewająco – nawet jeśli teraz nie masz pojęcia, jak laminować brwi!

Domowa laminacja brwi może stać się Twoim najlepszym sposobem na układanie włosków!

Dla kogo laminacja brwi z Nanobrow Lamination Kit?

Zestaw od Nanobrow powstał z myślą o każdym rodzaju brwi. Niezależnie od tego, czy Twoje włoski są przerzedzone, czy może są grube, ale np. wywijają się na wszystkie strony, Nanobrow Lamination Kit pomoże Ci zrobić z nimi porządek.

Nanobrow Lamination Kit stworzono zarówno do domowego użytku, jak i do profesjonalnych salonów kosmetycznych. Ten praktyczny zestaw zawsze sprawdzi się perfekcyjnie i zapewni idealne brwi każdej kobiecie.

Włoski staną się pięknie wyczesane i ułożone, a Ty nie będziesz musiała niczego poprawiać nawet do 6 tygodni. Co najlepsze, sam zestaw starczy nawet do 10 użyć, dzięki czemu koszt jednej laminacji brwi w domu będzie naprawdę niski. Brwi zaczną wyglądać na gęstsze, pogrubione i pełne blasku – dokładnie takie, o jakich marzysz!

Nanobrow Lamination Kit
– zestaw do laminacji brwi

Jak używać zestawu do brwi od Nanobrow?

1. Skup się na dokładnym zmyciu makijażu i oczyść swoje brwi bezolejowym produktem do demakijażu.

2. Zaaplikuj nieco kleju przy pomocy aplikatora i zostaw na 25-50 sekund.

3. Nałóż preparat do liftingu pędzelkiem dołączonym do zestawu. Aplikuj od wewnętrznej strony brwi, skupiając się na zapewnieniu sobie pożądanego kształtu włosków.

4. Zostaw na 5-8 minut, a później usuń za pomocą suchego wacika.

5. Chwyć za pędzelek i nałóż nieco produktu z buteleczki z opisem Step 2, pamiętając o odpowiednim kierunku. Kolejny raz pozostaw na 5-8 minut, a potem zmyj przy pomocy wilgotnego wacika.

6. Wyczesz swoje brwi szczoteczką.

7. Gotowe! Właśnie wykonałaś jeden z nawet 10 swoich zabiegów laminacji brwi w domu z zestawem od Nanobrow! Po każdym z nich Twoje włoski będą wyglądać perfekcyjnie!

Co daje laminacja brwi z zestawem od Nanobrow?

Laminacja brwi w domu z Nanobrow Lamination Kit pomaga ujarzmić niesforne włoski. Układa je i sprawia, że nie odstają. Poza tym dzięki temu zestawowi zyskujesz niesamowite utrwalenie i podkreślenie.

Twoje włoski zaczynają wyglądać na grubsze i gęstsze, a niechciane ubytki stają się już tylko wspomnieniem.

Z Nanobrow Lamination Kit laminowanie brwi wykonasz samodzielnie i będziesz mogła zapewnić sobie efekt, który do tej pory wydawał się niemożliwy do osiągnięcia!

Nanobrow Lamination Kit – sposób na banalnie proste laminowanie brwi w domu

Od tej pory, gdy tylko spojrzysz w lustro, nie będziesz mogła uwierzyć, że wcześniej nie miałaś zestawu do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit. Możliwość wykonania aż do 10 zabiegów i efekt laminacji brwi utrzymujący się do 6 tygodni pozwolą Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze i zyskać większą pewność siebie.

Pożegnaj swoje stare brwi i sięgnij po coś, co zupełnie odmieni Twój wygląd!

Wejdź na www.nanobrow.pl i zacznij niezapomnianą przygodę z laminacją brwi w domu!