Pielęgnacja

Te gadżety ułatwią ci pielęgnację

Większość kobiet ma w swojej kosmetyczce takie gadżety, które ułatwiają pielęgnację. Jeżeli jeszcze nie jesteś w tej grupie, to sprawdź, jakich akcesoriów używać, żeby mieć piękną i zadbaną cerę.

Depilator IPL

Maszynki, kremy, a nawet depilatory nie są w stanie na 100% usunąć niechcianego owłosienia. Włoski odrastają po kilku dniach lub tygodniach. O ile depilatory mogą zadowolić niektóre z kobiet, o tyle zawsze znajdą się osoby, które będą wolały jeszcze bardziej skuteczniejsze rozwiązania. Jednym z nich jest depilator IPL. Wiązka lasera uszkadza mieszek włosowy, co powoduje, że włos już nigdy nie odrasta, a skóra staje się gładka.

Prostownica z funkcją suszenia mokrych włosów

To dobre rozwiązanie dla osób, które nigdy nie mają czasu. Jak dobrze wiemy prostowanie mokrych włosów to poważny błąd, który może skutkować poważnym uszkodzeniem ich struktury, a nawet ich spaleniem. Wyjściem z tej sytuacji jest zastosowanie prostownicy z funkcją suszenia mokrych włosów. Takie urządzenie ma równocześnie wbudowaną suszarkę, a jego płytki zawierają odżywcze mikroskładniki.

Lokówka automatyczna

Kolejne urządzenie dla wiecznie zabieganych i tych, którzy nie umieją kręcić włosów. Wystarczy, że do urządzenia włożysz pasemko i już – loczek gotowy. Robienie takiej fryzury zajmie ci kilkanaście minut, a wszystkie loki będą trwałe i równomiernie poskręcane. Pamiętaj tylko, żeby gotową fryzurę utrwalić lakierem.

Suszarka z jonizacją

Jeżeli twoje włosy się puszą lub elektryzują, to takie urządzenie będzie dla ciebie w sam raz. Suszarka z jonizacją pomoże zmniejszyć wpływ jonów dodatnich i wygładzić pasemka. Dodatkowo możesz zastosować produkty wygładzające i nabłyszczające pasemka oraz zawierające odpowiednie ilości PEH.

Pilnik elektryczny do stóp

Szybko usuwa zrogowaciały naskórek z pięt i palców, wygładza stopy i przydaje się do pedicure. Elektryczny pilnik zastąpi niehigieniczny pumeks lub tarkę, ale nie będzie się w 100% równał z peelingiem, który zawiera pełno odżywczych składników. Z pewnością przyspieszy pielęgnację stóp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *