Paznokcie

Co kolor manicure mówi o Twoim charakterze?

Wybierając kolor lakieru do paznokci pod uwagę brane jest zawsze wiele czynników – począwszy od sezonu i temperatury za oknem, przez kolor i rodzaj stylizacji lub okazję, a skończywszy na temperamencie i samopoczuciu w danym dniu. Większość ma swoje ulubione kolory, które najczęściej wykorzystuje. Zastanówmy się nad tym, co kolor paznokci mówi o naszym charakterze?

Kolor lakieru: RÓŻ

Różowy manicure wybierają najchętniej kobiety, które lubią dziewczęce stylizacje, dodatki i akcenty. Właścicielki różowego manicure mogą czasami być infantylne, ale częściej są opiekuńczymi optymistkami, które uwielbiają się bawić.

Kolor lakieru: POMARAŃCZ

Żywe kolory to domena optymistek. Kobieta, która nosi pomarańczowy lakier na paznokciach zawsze widzi szklankę do połowy pełną, jest kreatywna, ma bardzo dużo energii, a także nie boi się ryzykować będąc w życiowym pędzie.

Kolor lakieru: FIOLET

Fioletowy manicure to wyznacznik kreatywności i bogatej wyobraźni u osób ambitnych. To również domena osób kierujących się w życiu duchowymi wskazówkami, niekoniecznie związanymi z religią.

Kolor lakieru: SZAROŚĆ

Szarość to kolor na granicy bieli i czerni, który najchętniej jest wybierany przez osoby, które mają widoczny problem z podejmowaniem decyzji lub żyją tęsknotą za czymś.

Kolor lakieru: BŁĘKIT

Wszystkie odcienie niebieskiego to kolory ludzi godnych zaufania, lojalnych i słownych. Niebieski manicure może też oznaczać pewność siebie, szczerość i bardzo świadome kobiety o stabilnych wartościach.

Kolor lakieru: ŻÓŁTY

Każdy słoneczny kolor jest kojarzony z radością i szczęściem. Kobiety, które noszą żółty lakier, chcą przeważnie pokazać, że są optymistkami, które nie boją się czerpać z życia pełnymi szansami. Czasami oznacza to też nowe początki.

Kolor lakieru: CZERWIEŃ

Mawia się, że czerwień na paznokciach to domena kobiet namiętnych, pewnych siebie, które działają pod wpływem chwili. Czerwony manicure noszą zazwyczaj osoby o gorącym temperamencie.

Kolor lakieru: BIEL

Perfekcyjna biel w minimalistycznej wersji to symbol czystości i niewinności. Właścicielki białego manicure to bez wątpienia pedantki z zamiłowaniem do porządku, które są miłe w usposobieniu i łatwo nawiązują kontakty.

Kolor lakieru: CZERŃ

Czarny manicure oznacza tajemniczość. Elegancja i siła, jaka drzemie w czarnym kolorze, może oznaczać tylko osobę o skomplikowanym charakterze, która ma w sobie wiele odwagi.

Kolor lakieru: BEŻ

Manicure w wersji nude to klasyka charakterystyczna dla inteligentnych i niezależnych kobiet, które lubią uniwersalne rozwiązania i komfortowe sytuacje, są przyjaźnie nastawione i otwarte.

Kolor lakieru: ZŁOTO

Nieczęsto spotyka się złoty manicure. Może dlatego, że złoto jest kolorem zwycięzców, osób o wrodzonej ambicji, wyrafinowaniu, silnej motywacji i nieustającej potrzebie rywalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *