Nowości Kosmetyczne

Nanoil wyjaśnia: dlaczego serum z kolagenem warto stosować już po trzydziestce?

Czy wiesz, że kolagen to najistotniejszy składnik kosmetyczny, który polecają specjaliści z branży beauty? Dlaczego to właśnie on jest nazywany „białkiem młodości”? Co wspólnego ma kolagen z profilaktyką anty-aging? Dlaczego jest synonimem młodej skóry? Wyjaśniamy, kiedy zacząć go stosować i dlaczego kobiety na całym świecie doceniły serum z kolagenem Nanoil.

Co to jest kolagen?

To ważne białko naszego organizmu, często nazywane „białkiem młodości” – znajdziemy go w całym ciele, tkankach, ścięgnach i chrząstkach, szpiku. Odpowiada za gibkość stawów, ich mobilność i prawidłowe funkcjonowanie. Natomiast kolagen znajdujący się w skórze, jest jak sprężysta i elastyczna tkanka, dzięki której cera jest napięta, sprężysta i młodzieńcza, bez zmarszczek.

serum do twarzy z kolagenem Nanoil

Czy trzeba dostarczać skórze kolagen z zewnątrz?

Kolagen odnawia w naszym organizmie. Jednak z wiekiem jego poziom jest coraz mniejszy – ta ilość maleje z roku na rok, dlatego w dojrzałym wieku niestety więcej kolagenu tracimy, niż produkujemy. Dlatego kosmetolodzy twierdzą, że należy go stale dostarczać skórze z zewnątrz, najlepiej za pośrednictwem dobrego serum z kolagenem do twarzy, takiego jak Nanoil Collagen Face Serum, które zawiera duży poziom kolagenu i doskonale się wchłania w skórę, by działać w jej wnętrzu. Profesjonaliści zalecają, by dawkę dobrego jakościowo kolagenu dostarczać skórze już po 30 roku życia. 

Nanoil Collagen Face Serum – najlepszy sposób na dobry poziom kolagenu 

Chcesz dostarczać kolagen skórze? Szukasz dobrego kosmetyku, który przywróci cerze poziom kolagenu sprzed lat? Miliony kobiet wybrało już najlepszy kolagen w formie serum do twarzy. Nanoil Collagen Face Serum cechuje się dużą wchłanialnością w skórę, dociera w głębsze tkanki i pobudza komórki do odnowy. Jest idealne dla skóry w każdym wieku i każdego rodzaju – delikatne, ale jednocześnie bezwzględne dla zmarszczek i wiotkiej cery!

Jakie efekty daje kolagen w serum do twarzy Nanoil?

  • spłyca zmarszczki, które stają się mniej widoczne,
  • ujędrnia skórę, dodaje jej gładkości i elastyczności,
  • świetnie dba o twarz, szyję i dekolt,
  • sprawia, że skóra jest miła w dotyku i dobrze nawilżona,
  • spowalnia procesy starzenia się skóry,
  • poprawia owal twarzy i gęstość skóry.

Jak stosować kolagen z serum do twarzy Nanoil? 

Serum Nanoil z kolagenem jest przyjemnym w użyciu kosmetykiem o lekkiej konsystencji i wyjątkowo dobrze wchłania się w skórę. Nadaje się do każdego rodzaju cery, w każdym wieku. Warto włączyć je Do pielęgnacji już po 30 roku życia, ponieważ wtedy spadek kolagenu zaczyna się nasilać warto go uzupełnić, aby był cały czas na dobrym poziomie. Warto wiedzieć, że to serum można stosować nie tylko na twarz ale także na szyję i dekolt oraz wszędzie tam, gdzie zauważysz wiotkość i spadek napięcia skóry kropka odrobinę serum możesz też wklepać w skórę pod oczami, ponieważ tam najprędzej tworzą się pierwsze zmarszczki. 

Więcej informacji o serum z kolagenem na stronie: www.nanoil.pl. życzymy udanej pielęgnacji! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *