Nowości Kosmetyczne

Rewolucyjne piankowe paski do flomboyage – Highlighting Foam Strips

Czas na rewolucję w Twoim salonie fryzjerskim! Postaw na trend do wielowarstwowej koloryzacji – Highlighting Foam Strips od Colorcuts. To piękne, estetyczne paski, dzięki którym wyczarujesz na głowach swoich klientek perfekcyjny zabieg.

Profesjonalne polistyrenowe pianki to innowacyjna technologia w zgodzie z naturą. Została stworzona z myślą o każdej technice koloryzacji włosów. Wyjątkowe pianki sprawdzają się w sombre, ombre, pasemkach, rozjaśnianiu czy refleksach.

Folia aluminiowa szeleści i nie wygląda estetycznie. Twoje klientki wolą mieć na głowie estetyczne, kolorowe paski, które sprawią, że z zadowoleniem powrócą do Twojego salonu fryzjerskiego. Nie palą włosów, utrzymując optymalną temperaturę w środku. To minimum uszkodzeń podczas koloryzacji! Koniec nieestetycznej folii i straty czasu na docinanie pasków. Colorcuts są już odpowiednio docięte i gotowe do użytku.

Colorcuts – praktyczne pianki do koloryzacji

Wielopoziomowa koloryzacja to Twoja największa zmora? Highlighting Foam Strips ułatwią Ci zadanie, a Ty skrócisz czas farbowania nawet o połowę. Folia aluminiowa paliła i niszczyła strukturę włosa. Możesz o tym zapomnieć!

Delikatne, piankowe paski od Colorcuts utrzymują ciepło wewnątrz, zapewniając cyrkulację powietrza. To wyjątkowy luksus, komfort i prestiż dla Twojego salonu. Raz na zawsze pożegnaj się z folią aluminiową i wejdź na najwyższy poziom koloryzacji.

Lekki, elastyczny materiał sprawia, że pianki są delikatne dla włosów. Nie powodują zniszczeń, nie gniotą się i nie ciągną pasm podczas ściągania. Precyzyjnie nałożysz je nawet w najtrudniejszych miejscach, czyli tuż przy skórze głowy. Zamknięte w poręczne pudełko paski sprawiają, że koloryzacja przebiega szybko i sprawnie.

W zgodzie ze środowiskiem

Polistyrenowe Highlighting Foam Strips wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. To ekologiczne tworzywo, które możesz uprać w pralce i użyć ponownie, a nie stracą swojej jakości. Gotowe, odpowiednio docięte paski mają 100×305 mm, więc nadają się do koloryzacji zarówno długich, jak i krótkich włosów. Zużyte listki oddaj do recyklingu.

Paski nie ślizgają się i nie przesuwają na włosach. To najlepsi pomocnicy w tworzeniu wyjątkowego farbowania, rozjaśniania, sombre czy ombre. Idealne do wielowarstwowej koloryzacji włosów. To 100% kontrola nad zabiegiem i wyjątkowymi efektami. Dzięki wyjątkowemu gadżetowi przyjmiesz w ciągu dnia więcej klientek, które wyjdą szczęśliwe z Twojego salonu i z pewnością wrócą ponownie.

Highlighting Foam Strips

Wysoki komfort pracy i profesjonalizm – to zyskasz z Colorcuts! Szybsza i dokładniejsza praca Twojego zespołu, a także wysoka higiena pozwalają na osiągnięcie doprecyzowanego, równomiernego efektu na całej długości włosa. Dzięki wyjątkowej piance polistyrenowej mieszanka nie spłynie z włosów. Nie musisz zaginać krawędzi, ponieważ paski utrzymują kolor w środku.

Estetyka farbowania i komfort pracy

Highlighting Foam Strips są estetyczne, piękne, a aluminium im nie dorównuje. Pozwalają na precyzyjną aplikację farby co do milimetra! Paski są elastyczne, odpowiednio dopasowane i nadają się do każdej długości włosów. Podczas zdejmowania nie szarpią pasemek, co zapobiega ich niszczeniu oraz uszkodzeniom mechanicznym i termicznym. Między warstwami zachodzi cyrkulacja powietrza, a każdy listek utrzymuje ciepło, by zintensyfikować koloryzację. Na zewnątrz pozostaje chłodny w dotyku, co daje maksimum komfortu i najlepszy efekt na włosach.

Oszczędź pieniądze, zadbaj o środowisko i zyskaj prestiż swojego salonu fryzjerskiego. Skróć czas koloryzacji nawet o połowę! Łatwe w użyciu paski to nie tylko estetyka pracy, ale także duży komfort i ułatwienie podczas wielowarstwowej koloryzacji. Wybierz Colorcuts – wejdź na stronę www.colorcuts.mt!