Nowości Kosmetyczne

Więcej włosów w 3 miesiące! Kuracja Densifique od Kerastase Paris

Czegoś takiego jeszcze nie było! Zaledwie po 3 miesiącach możesz mieć długie i gęste włosy. Jak to możliwe? Marka Kerastase Paris zna rozwiązanie tej zagadki. Chodzi o kurację stymulującą wzrost nowych włosów, ampułki Densifique.

Wiele kobiet, ale i mężczyzn także, chciałoby mieć gęstsze włosy. Niestety, niektóre z nich mogą tylko o tym pomarzyć. Na szczęście z pomocą spieszy im marka Kerastase Paris i jej najnowszy produkt, Densifique. Jak działa ten niesamowity produkt? Zawiera specjalny składnik, który powoduje wzrost włosów na długość i grubość. Witaminy B3, B5 i B6 dbają o regenerację zewnętrznych i wewnętrznych struktur włosów, odżywiają pasemka i skórę głowy. Za optyczne pogrubienie włosów odpowiedzialny jest polimer teksturyzujący. Kuracja Densifique marki Kerastase polecana jest osobom, które pragną mieć mocniejsze, zdrowsze i ładniejsze włosy.

Jak stosować ampułki Densifique od Kerastase? Na buteleczkę z kosmetykiem nakłada się aplikator dołączony do opakowania. Produkt nanosi się bezpośrednio na głowę pomiędzy wydzielonymi wcześniej pasmami włosów. Zaaplikowany preparat wmasuj w skórę kolistymi ruchami. Ampułki można stosować zarówno na suche, jak i mokre włosy, rano lub wieczorem. Pamiętaj, że jedna buteleczka produktu przeznaczona jest na jeden dzień kuracji. Z Densifique marki Kerastase mogą korzystać i kobiety, i mężczyźni. W jednym opakowaniu mieści się pięć ampułek wypełnionych tym drogocennym płynem.

Jeżeli zależy ci na naprawdę pięknych włosach, zastosuj pozostałe kosmetyki od Kerastase. W skład gamy pielęgnacyjnej wchodzą: szampon, maska i odżywka. Zadaniem pierwszego produktu jest zwiększenie objętości włosów, uelastycznienie ich oraz dodanie im sprężystości i lekkości. Maseczka ma właściwości regeneracyjne i odbudowujące rozdwojone końcówki. Natomiast odżywka do włosów działa wzmacniająco; optycznie powiększa objętość fryzury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *