Nowości Kosmetyczne

Tweexy. Manicure z tym małym gadżetem jest bajecznie prosty!

Perfekcyjny manicure to wyznacznik kobiecego piękna. Największą bolączką kobiet jest jednak jego wykonywanie – trudne, czasochłonne i wymagające precyzji. Alternatywą jest wykonywanie manicure w salonie kosmetycznym. Co jednak, jeśli wolimy malować paznokcie w domu? Przedstawiamy The Tweexy – miniaturowy gadżet do malowania paznokci.

Malowanie paznokci w domu ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony możemy zrobić manicure idealnie odzwierciedlający nasz pomysł, z drugiej jednak malowanie paznokci jest żmudne. Wymyślamy coraz to nowsze tricki, które mają pomóc w łatwiejszym malowaniu, szybszym wysychaniu lakieru, prostszym usuwaniu koloru, który wyjdzie poza płytkę paznokcia, czy ekspresowym zdobieniu. Co z buteleczką lakieru, którą ciężko utrzymać w dłoni ze świeżo pomalowanymi paznokciami? Odpowiedź to The Tweexy!

Producenci tego innowacyjnego gadżetu rozwiązali jeden z największych problemów kobiet na całym świecie wykonujących manicure samodzielnie. Koniec z szukaniem odpowiedniego miejsca do malowania paznokci. Z Tweexy malować paznokcie możesz nawet na pikniku, w pociągu albo w fotelu przed telewizorem. Jak to działa? Okazuje się, że innowacyjność tego gadżetu leży w jego prostocie.

Tweexy to silikonowy uchwyt na buteleczkę z lakierem do paznokci, który zakładamy na palce na takiej samej zasadzie, jak pierścionek. Dwa silikonowe i miękkie pierścienie dopasowują się do szerokości palców zapewniając stabilność. Natomiast cała forma The Tweexy stworzona jest tak, aby w zagłębieniu zmieścić każdej wielkości buteleczkę tak, aby była odpowiednio zabezpieczona przed wypadnięciem. Tweexy to gadżet bezpieczny, wygodny i bardzo przemyślany.

The Tweexy powoli zaczyna docierać do Europy zza oceanu, gdzie przeżywa teraz największą popularność. Gadżet można kupić w sieci, a jego cena w przeliczeniu wynosi średnio kilkadziesiąt złotych. Jedni uważają, że to dużo i czekają na wysyp podróbek na chińskich stronach. Dla innych to cena adekwatna do pomysłowości i przydatności tego produktu. Trzeba przyznać, że rozwiązanie umożliwiające łatwą pracę z buteleczką lakieru do paznokci zasługuje na pochwałę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *