Odżywka do brwi Nanobrow – działanie, skład i aplikacja

Każda kobieta chaiałby mieć ładne i zadbane brwi. Są przecież oprawą dla oczu, elementem uzupełniającym wygląd twarzy i ważnym składnikiem urody. Ale co z paniami, których brwi są cienkie, przerzedzone i nadmiernie wypadają? Czy pozostaje im tylko makijaż? Na szczęście nie. Dla kobiet, które chciałyby przyspieszyć wzrost brwi i wzmocnić włoski, powstał kosmetyk, odżywka do brwi Nanobrow.

Dlaczego warto dbać o brwi?

Brwi spełniają ważną funkcję z punktu widzenia anatomii. Chronią bowiem oczy przed wodą deszczową lub potem, które mogą spływać z czoła. Jest także druga funckja brwi, jednak ta wiąże się ściśle z wyglądem. Ładne i zadbane brwi wpływają na wygląd twarzy, równo przycięte i dokładnie wyregulowane jest łatwiej pomalować, a takie z kolei są ważnym elementem każdego makijażu.

Odżywka do brwi Nanobrow – działanie

Działanie odżywki do rzęs Nanobrow odbywa się na dwóch płaszczyznach. Produkt pielęgnuje skórę w łuku brwiowym, co z kolei przekłada się na kondycję cebulek włosowych i brwi. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników odżywka do brwi Nanobrow:

 • stymuluje wzrost brwi, pogrubia i zagęszcza je,
 • wzmacnia brwi i cebulki włosowe,
 • przyciemnia kolor brwi,
 • odżywia cebulki włosowe i brwi
 • nawilża skórę i zapobiega utracie wody z jej wnętrza,
 • działa antyoksydacyjnie, co prowadzi do zahamowania ich wypadania,
 • wspomaga mikrokrążenie skóry, z której wyrastają brwi.

Jaki skład ma odżywka do brwi Nanobrow?

Odżywka do brwi Nanobrow ma bogaty skład dostosowany do różnych potrzeb kobiet związanych z wyglądem brwi. Zawiera składniki aktywne wpływające bezpośrednio na wzrost, pogrubienie i zagęszczenie brwi, składniki upiększające włoski oraz pielęgnujące skórę w łuku brwiowym. Odżywka do brwi Nanobrow zawiera między innymi:

 • ekstrakt z kiełków soi – działa antyoksydacyjnie, wzmacnia i rewitalizuje brwi, dostarcza im odpowiednią dawkę protein;
 • wyciąg z kiełków pszenicy – odżywia i odbudowuje uszkodzone i osłabione brwi, a dodatkowo zapewnia im połysk, elastyczność i miękkość;
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia – wykazuje działanie antyoksydacyjne, rewitalizuje, dotlenia i odbudowuje uszkodzone brwi, wzmacnia cebulki włosowe i pobudza brwi do wzrostu;
 • arginina – zapewnia skórze i brwiom odpowiednie nawilżenie, chroni przed nadmierną ucieczką wody z ich wnętrza;
 • kwas mlekowy – silnie nawilża i przyspiesza transport składników odżywki Nanobrow w głąb skóry i wprost do cebulek brwi, dzięki czemu kuracja kosmetykiem staje się bardziej efektywna;
 • panthenol – nawilża i wiąże wodę w naskórku, co przekłada się na wzrost i zagęszczenie brwi oraz lepszą kondycję skóry;
 • wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej – ma działanie antyoksydacyjne, regenerujące i ochronne przed promieniami UV.

Jak stosować odżywkę do brwi Nanobrow?

Odżywka do brwi Nanobrow jest wyposażona w aplikator dopasowany do kształtu brwi. Jest to miękka gąbka przypominająca te, które znamy z błyszczyków. Została zaprojektowana tak, żeby za jednym pociągnięciem nałożyć produkt na wszystkie włoski. Jedynym warunkiem aplikacji jest dokładne oczyszczenie skóry i zrobienie demakijażu oczu.

Stosowanie odżywki do brwi Nanobrow jest bardzo proste. Na aplikatorze po wyjęciu z buteleczki znajduje się odpowiednia ilość kosmetyku do nałożenia na jedną brew. Odżywkę zaaplikuj za jednym pociągnięciem gąbeczki, a następnie powtórz tę czynność na drugiej brwi. Produkt wchłonie się bardzo szybko, dostarczając włoskom składników do wzrostu, pogrubienia, zagęszczenia i wzmocnienia.

Odżywka do brwi Nanobrow – podsumowanie

Odżywka do brwi Nanobrow jest kosmetykiem, który wpływa zarówno na brwi, jak i na skórę, z której wyrastają. Produkt zawiera składniki aktywne powodujące wzrost włosków na długość i grubość oraz substancje pielęgnujące i kondycjonujące. Co więcej wzmacnia cebulki i dostarcza im niezbędnych składników do wzrostu i prawidłowego funkcjonowania.

Odżywka do brwi Nanobrow jest także łatwa w stosowaniu. Została wyposażona w aplikator przypominający gąbeczkę z błyszczyków. Dzięki temu nałożenie kosmetyku na brwi to praktycznie jeden ruch, który zajmuje dosłownie chwilę, a w trakcie którego wszystkie włoski są pokrywane odżywką.

Jedno opakowanie Nanobrow o pojemności 5 ml wystarcza na całą kurację, w trakcie której brwi stają się dłuższe, gęściejsze i mocniejsze. Cena odżywki do brwi Nanobrow jest adekwatna do jej działania i wydajności. Jeśli chodzi o kosmetyk wspomagający wzrost brwi, to najlepszy stosunek ceny do jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *